Monday, May 23, 2022
Home2 ditë poshtë rrënojave, momenti i shpëtimit te 33 vjeçarit tek “Adriatiku”në...
Array

2 ditë poshtë rrënojave, momenti i shpëtimit te 33 vjeçarit tek “Adriatiku”në Durrës (Video)Dalin detaje të reja nga operacioni i kërkim shpëtimit. Dalin pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel “Mira Mare” në Durrës janë postuar në facebook nga zjarrfikësit e Mallakastrës.

Nën rrënojat e hotel “Mira Mare” aktualisht po kërkohet dhe për një person tjetër.

Në facebook zjarrëfikësit e Mallakastrës shkruajnë:

Momente nga shpetimi nga rrenojat e hotelit Mia Mare i 33 vjecarit Adriatik Bode nen drejtimin e komandatit te stacionit MZSH Mallakaster Jonus Murataj dhe efektiveve Hysland Aliaj, Ardit Sulaj, Sokol Kodheli,Zamir Hoxha”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments