28 vjecari rreh nenen duke i shkaktuar lendime ne trup dhe me pas motren

0
276

Edhe pse po jetojme kohet e teknologjis dhe shkences dhuna ndaj femres nuk po ndalet. Eshte e cuditshme se si nje mashkull mund te rrah nenen e tij motren e tij apo gruan e tij. E mbajti 9 muaj ne trup dhe sot e rreh?

KOSOVE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Gjakove ku mesohet se djali ka rrahur nenen e tij dhe motren e tij.

Ngjarja ka ndodhur diten e diele. 28 vjecari ka sulmuar nenen 56 vjecare duke e rrahur dhe shkaktuar lendime ne trup.

Pasi e motra ka nderhyre per ti ndare dhe te ndihmoje nenen ai ka goditur dhe motren.

Nena ka denoncuar ne polici ngjarjen dhe i riu eshte arrestuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here