Almeda poston foton e vajzes per here te pare. Shiko sa qenka rritur.

0
217

Nje nga ciftet me te bukura Almeda dhe Tolga u bënë prindër viti qe kaloi

Misi i bukur solli në jetë një vajzë te bukur dhe e quajten Alina.

Dyshja kanë qenë shumë të rezervuar lidhur me portretin e vogëlushes, por së fundmi kanë filluar të bëjnë përjashtime në Instagram.

Almeda ka ndarë me ndjekësit dy foto të ëmbla të vajzës, krahas së cilave ka shkruar:

“Vogëlushja ime e ëmbël, Alina”. Kujtojmë që çifti kanë edhe një djalë më të madh të quajtur Efehan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here