Arrestohet kengetarja e njohur shqiptare pasi kishte mbjellur hashash ne shtepi

0
575

Eshte vene ne pranga diten e sotme kengetarja e njohur Ruenca Haxhiaj qe njihet me emrin artistik Enca.

Kengetarja 28-vjeçarja akuzohet për kultivim të bimëve narkotike pasi kengetarja kishte mbjellur ne vazo bime narkotike.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka pare qe ne varanden e baneses ka pasur vazo me lende narkotike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here