Babai tregon se cbenin policet kur moren vajzen time ate nate

0
437

“Policët bënin humor me vajzën time”.

Punonjësit e policisë kanë bërë humor me të. Përse u akuzove i thoshin?! Bënin humor me vajzën time. Erdhi një makinë dhe e mori vajzën dhe dëshminë e bëri pa praninë time.

Keshtu eshte shprehur babai i vazjes nga Librazhdi. Nuk e prisja qe policia te sillej keshtu.

Ia keni prerë flokët vajzës?

Jo absolutisht. Vajzën kur e kam parë nga xhami i komisariatit. Nuk i flisja si fillim, i thash nënës; jepi bukë. U bë ça u bë tani e kemi vajzë. Kur plasën rrjetet sociale, kur u shpërndarë videot, aty mori përmasa të tjera ngjarja. Unë s’do e çoja atje vajzën. Do e çoja në Tiranë vajzën te doktori, pasi e kishin shenja edhe në kokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here