Wednesday, October 27, 2021

VIP

Bashkëshortja e Arian Çanit per here te pare ne publik, s’do ta besoni cfare...

0
Diten e sotme ne emisionin e pasdites “Rudina” në TV Klan, ishte ftuar dentistja pediatre, Enida Petro. Ajo është një grua shumë e suksesshme në profesionin e saj, por pak e dinë që është...

Aktori njohur shtrohet në spital, zbulohet arsyeja, del foto e tij

0
Aktori i njohur Arben Derhemi ka publikuar një foto në faqen e tij personale ku ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij i shtrire ne spital. Te gjithe jane habitur dhe e...

Habit Laert Vasili: Jam ne nje lidhje prej 5 vitesh dhe nuk keni per...

0
Më mirë singel apo i lidhur, ka qenë pikërisht kjo tema që u diskutua këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel. Një ndër të ftuarit ishte...

Rudina dhe Marku marrin valixhet dhe largohen nga Shqiperia

0
Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar për herë të parë një foto, ku shfaqet duke u puthur në buzë me Mark Frrokun. Sot çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen...

E ftoi para pak kohesh ne emision, Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë

0
Moderatorja Arbana Osmani, ka hu mbur një person të shtrenjtë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arbana ka dhënë lajmin e trishtë se gjyshja e saj është ndarë nga jeta. Moderatorja publikoi një foto me gjyshen...

E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon dot Anjeza Maja punën si...

0
Moderatorja Anjeza Maja la ekranin për të punuar në ERTV, televizioni në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderatorja e njohur përvecse ka rubrikën e saj, funksionon edhe si "kameramane". Ajo fotografohet gjithnjë teksa nxiton hapat për...

Greg Rama ne nje lidhje te re? Djali i kryeministrit shfaqet krah prezantueses se...

0
Djali i kreut te qeverise Edi Rames, është gjithmonë në qendër të mediave për shkak të postimeve në rrjetet sociale. Nuk kishte si të shpëtonte edhe në ditën e 14 shkurtit. Këtë herë nuk ka qenë...

Dikush jeton në kasolle, dikush në vila, cfare thoshte Alketa para disa kohesh..

0
Nga Alketa Vejsiu. Sa herë kemi goditur dikë, thjesht sepse nuk e përballojmë dot faktin që ai i ka themelet e forta dhe është pak më i mbrojtur nga cunami që ngre...

Humbi 45 kg, Adele nuk njihet fare me pamjen e re

0
Këngëtarja e njohur Adele, nuk ka më pamjen e dikurshme. Prej muajsh po flitet për ndryshimin drastik që këngëtarja pësoi në pamje dhe nga dita në ditë s’po e njohim më. Adele ka humbur...

U njoh me bashkëshortin në moshën 19 vjeçare, femijet dhe divorci i prinderve… Një...

0
Ajo është prej vitesh në ekran, në vëmendjen e të gjithë shqiptarëve, duke na treguar në çdo kohë profesionalizëm shoqëruar me shumë pozitivitet. Vitet e fundit përmes rrjeteve sociale, në foto e...