Dalin deshmi te reja per mesuesin Agron Bego. Jo vetem ai, por disa kolegë të tij..

  0
  168

  Të tjera dëshmi tron ditëse kanë dalë në dritë për mësuesit e shkollës së mesme artistike të shkollës në Fier.

  Emisioni “Stop” transmeton me zë dhe figurë rrëfime ekskluzive të ish-nxënësve të kësaj shkolle, që implikojnë profesorin e kantos Agron Bego, por edhe disa kolegë të tij, të së njëjtës shkollë.

  Dëshmia e dytë vjen nga vajzë e cila është ngac muar nga mesuesi në fjalë.

  Po ashtu, ajo tregon edhe rastin e një tjetër nxënëseje në klasën e saj, që Bego është bërë “shkesë” për lidhjen e saj me një kolegun e tij.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here