Detaje te reja. Nena zbulon se si ndodhi ngjarja ku motra vrau motren

0
2984

Detaje te reja jane zbardhur nga ngjarja ku motra vrau motren e saj ne Tirane.

Nena e te ndjeres eshte shpreshur se viktika sillej keq ne shtepi. Ajo ishte e alkoolizuar prej vitesh dhe ushtronte dhune ndaj nenes dhe motres se saj pasi ajo kerkonte para per te pire alkool.

Dhe ngjarja ndodhi papritur kur motra goditi motren pasi nje ngrindje ne shtepi. Por gjate castit qe motra humbi jeten nena dhe vajza u munduan te fshehin krimin duke thene qe ishte nje vdekje normale por duke u perpjekur qe ta varrosnin viktimen dhe te shpetonin nga kjo histori ngjarja u zbulua dhe tronditi te gjithe opinionin publik.

Pirja e alkoolit solli shkaterrim ne kete familje duke sjellur grindje dhe probleme,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here