Femijet mbushin 1 vjec. Shikoni se sa jane rrite binjaket e Genta Ismajlit. Foto

Një vit më parë (15 dhjetor), këngëtarja Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë.

Artistja dhe biznesmeni Usta u bënë prindër të binjakëve, djalë dhe vajzë.

Sot, binjakët e ëmbël mbushen një vit nga ardhja në jetë.

Këtë ditë të veçantë prindërit e festuan 1 vjetorin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *