Flet per here te pare diten e sotme vajza 12 vjecare.Si ndodhi ngacmimi me shokun e babait

0
178

Nje ngjarje qe ka shqetesuar te gjithe opinionin publik shqipttar.

Diten e sotme reagon për herë të parë vajza 12 vjeçarja e cila ngacmua nga miku i babait të saj nga Saranda.

Vajza ka treguar se kjo ishte hera e parë që Astrit Terolli beri ate gje me mua pasi ai e kishte kercenuar ate.

Ajo tha se:“Vetëm një herë më ka ngacmuar është hera e parë. Ai më kërcënoi, më tha po u tregove prindërve do t’i vr as të gjithë”, tha e mitura për.

Të dyja familjet janë nga Saranda, por jetonin me qira në Tiranë. 55 vjeçari kishte shkuar për vizitë në shtëpinë e shokut dhe e kishte gjetur vetëm vajzën në shtëpi, me të cilën kreu edhe marrëdhënie me forcë.

Cfare denimi duhet te marr autori ne keto raste?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here