Flet per here te pare nusja nga Librazhdi pas ngjarjes vjehrrin me vjehrren. I tregon te gjitha

0
208

Historia e nuses nga Librazhdi, e cila u kap nga vjehrri dhe vjehrra u bë kryefjalë e medieve këto ditë.

20-vjeçarja ka folur sot për herë të parë, në lidhje me ngjarjen , duke pretenduar se atë e kishin dhene dicka per te pire atë natë dhe se nuk mbante mend asgjë.

Pjesë nga biseda:

Nusja: Prej 3 vitesh e martuar. Më mbushën mendjen dhe nuk e dija se cafeë do të ndodhte më mbrapa. Familja e burrrit dhe babi im ma mbushën mendjen.

Unë punoja në Togëz, ata më shihnin atje dhe më njohën. Kur u fejuam bashkëshorti ishte në Gjermani. Pas martese vetëm një ditë kam qëndruar me burrin. Kur jemi martuar, kemi qëndruar vetëm një muaj.

Pyetje: Ti qëndroje me vjehrrin dhe vjehrrën?

Nusja: Po qëndroja me ta dhe ata donin të mbanin si shërbëtore.

Pyetje: Jetonit bashkë?

Nusja:Unë jetoja në kat të dytë.

Pyetje: Si është gjendja jote emocionale?

Nusja: Jo e mirë.

Pyetje: Më thuaj se çfarë ndodhi atë natë?

Nusja: Atë natë ika të fle gjumë dhe nuk e di se më dro guan.

Pyetje:Pse thua më kanë dro guar?

Nusja: Nuk mbaj mend asgjë. Vajta në spital dhe kisha dhimbje .

Pyetje: Ti ke konsumuar darkë dhe u shtrive në dhomën tënde?

Nusja: Nuk ndihesha mirë. Nga ora 10 ishte ai djali aty dhe aty erdhën dhe më kapën me shkopinj.

Pyetje: Ai e dinte që ti ishe e martuar?

Nusja: Jo ai nuk e dinte.Kishim një muaj e gjysmë lidhje.

Pyetje: Personat në video?

Nusja:Ishin shumë njerëz aty. Më hoqën batanijen. Vjehrri më tha një fjalë të pistë.

Pyetje:I the burrit të merrte me vete?

Nusja: I thoja burrit më merr në Gjermani, ai më thoshte jo do të lë te mami.

Pyetje:Je rrah atë natë?

Nusja:Po Vjehrra më kapi prej flokësh.a.

Pyetje: Kush të ka filmuar episodin?

Nusja:Kunati.

Pyetje: Çfarë ke konsumuar?

Nusja:Ata e mohojnë që nuk kemi bërë gjë.

Pyetje:Të kanë kapur ndonjëherë tjetër?

Nusja:Po.

Pyetje:Pse krijove raportin me këtë djalë?

Nusja:Ky më pëlqente dhe thashë mbase krijojmë ndonjë lidhje.

Pyetje:Si ka reaguar pas ngjarjes?

Nusja:Keq. Është rrah dhe ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here