Flet vjehrri që kapi “mat” nusen e djalit me të dashurin: Ik moj me gjithë ….

Vjehrri, i cili ditën kur kapi nusen e djalit me të dashurin, ishte i revoltuar, disa dite me vone, ai shfaqet i qete, ndërsa thotë se çështja është familjare dhe nuk pranon të japë më shume detaje.

Në videon e publikuar ai dëgjohet të thotë se “unë jam k*rvar vete”.

“Nuk kam asnjë lloj prononcimi, asnjë gjë. Këto janë çështje familjare, probleme familjare”, tha ai kur u pyet nga një gazetare e Abc.

Kur gazetarja i thotë se çështja është bërë publike, ai thotë: “Le të bëhet edhe publike dhe ju shumë faleminderit, por nuk kam asnjë lloj prononcimi”.

“Ik moj me gjithë jetën, mu në p*th s*mës”, thotë një i afërm i kësaj familje.

Ndërsa vajza shprehet ndryshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *