Gjendet pa shenja jete 16 vjecari ne Tirane

Nje ngjarje e rend ka ndodhur dje ne Kames ku nje 16 vjecar eshte gjetur pa jete ne fshatin Çerkezë në Tiranë.

Mendohet 16 vjecari eshte mbytur dhe policia ka shkuar ne vendngjarje per te bardhur cfare ka ndodhur me te riun.

Trupi eshte gjet diten e mbremshme ne oren 21:20 dhe mendohet qe i riu te jete mbytur ne rezervuarin e ujit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *