Humb jeten mengjesin e sotem 28 vjecarja shqiptare ne Greqi

0
217

GREQI- Nje lajm i keq vjen nga Greqia ku ka humbur jeten nje vajze 28-vjecare shqiptare.

Ngjarja ka ndodhur diten e sotme ne autostradën kombëtare Athinë-Korinth.

28 vjecarja ishte pasagjere ne motorr dhe motorri eshte aksidentuar.

Perplasja ishte e forte dhe 28 vjecarja ka humbur jeten nga plaget e marra.

Edhe pse ambulanca errdhi me shpejtesia vazja nuk ka arritur te mbijetoj dhe ka humbur jete.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here