Humb jeten ne aksident 29 vjecari shqiptar ne Itali

0
389

Nje lajm i keq vjen nga Italia ku mesohet se ka humbur jeten nje 29 vjecar shqiptar.

Aksidenti ka ndodhur ne Torre Specchia pasi motorri u perplas me makine.

I riu eshte perlasur dhe ka humbur jeten menejhere. Edhe pse mjeket kane shkuar ne vendngjarje i riu nuk ka mundur qe te jetoje.

Aldo Gjoka jetonte prej vitesh në Lecce me familjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here