Humbi vajzen 6 vjecë nën rrënoja babait i vjen një lajm i mirë pas asaj dhimbjeje

Mesut Hançer humbi vazjen e tij ne termetin e 6 shkurtit ne Turqi. Ai u be nje hero kur te gjithe shikonin foton e tij qe mbante doren e vajzes nen rrenoja.

Por diten e sotme ai pati nje lajm te mire ku mesohet se këngëtarja Ebru Yasar dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Necat Gülseven, i dhuruan nje banese te re qe tja ndryshojne pak ditet me dhimbje qe ai po kalon.

Pas humbjes se vazjes ai humbi dhe shtepin dhe ky lajm ja ndryshoj pak diten.

Ne ate shtepi mund te banojne dhe pjestaret e tjere te familjes qe arriten te shpetonin nga termeti i 6 shkurtit.

Ai shprehet se:“Nuk munda t’ia lëshoj dorën. Vajza ime flinte si engjëll në shtratin e saj. Kam humbur nënën, vëllezërit dhe nipat në tërmet, por asgjë nuk krahasohet me varrosjen e fëmijës tënd. Kjo dhimbje është e papërshkrueshme.”, tha në lidhje me tragjedinë që i ka ndodhur Mesut Hançer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *