“Kemi një sundues, shumë mëshirues”, dalin VIDEOT e djalit që grushtoi Sali Berishën. Ja cfare thote ai

Videot e Gert Shehu, 31-vjeçarit, që qëlloi mesditën e sotme ish-kryeministrin Sali Berisha me grusht, po bëjnë xhiron e rrjetit.

Momenti kur Shehu qëlloi Berishën u shpërnda masivisht, mirëpo jo vetëm kjo, pasi persona të ndryshëm kanë postuar edhe video të tjera të 31-vjeçarit.

Në një video të publikuar ai dëgjohet teksa thotë se “kemi një sundues, shumë mëshirues”.

“Kur je i pashpres, po s’pate bes kur je shikues në këtë tekst përcëllues, na kthe në dëgjues, se kemi një sundues, shumë mëshirues”, dëgjohet të thotë ajo.

Ndërsa, në videot e tjera Shehu, shfaqet duke biseduar me një person tjetër i cili e pyet për një vajzë me të cilën fliste dhe përgjigja e Shehut është se ajo u largua me një elefant rus.

BISEDA:

Gerti Shehu: Këtë paketën do ta ndaj me atë çunin dhe 10 cigaret e ngelura nuk do ti pi më! Këto janë 10 të fundit!

Djali që e filmom: Më fol për atë gocën që po flisje!

Gerti Shehu: Iku ajo me elefantin rus!

Djali që e filmon: Sheh Lizën ti në botën e çudirave!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *