Marinela shpërthen keq fare ndaj Rudina Magjistarit. Pritet reagimi i moderatores

0
284

Tiranë- Marinela Hysa është kthyer në një personazh interesant me deklaratat e saj veçanërisht ndaj emrave të njohur të botës së ekranit.

Së fundmi në një video në TikTok, Marinela ka shpërthyer me akuza ndaj moderatores Rudina Magjistari. Marinela ka treguar se para disa vitesh ajo ka kërkuar që të ishte e ftuar në emisionin e saj por Rudina nuk e ka pranuar.

Ndërsa këtë vit që ajo u bë e famshme me deklaratat në emisionin ku ishte e ftuar, Rudina i ka bërë një ftesë për në emisionin e saj por ajo nuk e ka pranuar duke i kthyer “borxhin” e disa viteve më parë.

Më ftoi Rudina Magjishtari. Tani do t’ju tregoj një histori. Para 3 vitesh isha në një intervistë në një television, doja të ngrihesha të hapja studion time në Tiranë, edhe më ftoi ajo edhe më nxori pa lekë. Thashë epo mirë, me thënë të drejtën jam njeri shumë i thjeshtë edhe thashë të dal edhe te Rudina. Edhe i thashë mikeshës time, fol edhe me Rudinën që të dal edhe të Rudina se kam qenë te “Star Academy”. Kam qenë dikushi, kam harxhuar 10 milionë lekë më shumë… Rudina Magjistari: “Nuk e pranojmë këtë.”. A të dhjefsha… para tre vitesh. Tani kur isha në “Love Story” unë më vjen mesazhi: Jam Xhulia, përshëndjetje je e ftuar tek emisioni i Rudina Magjistari. I thashë jam e zënë te biznesi im, nuk vij. Karma is a b*tch, Rudina Magjistari. Nuk i shkova dhe nuk do t’i shkoj kurrë Rudina Magjistarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here