Martesa idelale/Berluskoni martohet kete te shtune me deputeten 53 vite me te re se ai

0
237

Silvio Berlusconi, do të martohet sërish kete fundjane ne nje dasem perrallore ashtu sic di ta bej vetem ai.

Ai do te martohet me 32-vjeçaren Marta Fascina, ndërkohë që vetë është 85 vjeç, por difereca në këtë rast nuk ka rëndësi.Pse thojne qe dashuria nuk ka moshe.

32 vjecarja është deputete e Forza Italia-s në Parlamentin italian.

Ata bashkejotojne prej 2 vitesh dhe ajo ndihet shume e lumtur me 85 vjecarin.

Berlusconi ka pas krahëve dy martesa të dështuara dhe 5 fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here