“Mbani mend kete date”, flet analisti: Ja ç’do ndodhë pas 9 muajsh në vendin tonë

  0
  70

  Mbrëmjen e premte në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit u fol lidhur me koronavirusin.

  Në studio janë të ftuar edhe analisti Arian Curri, blogerja Zhaklin Lekatari, pastori Akil Pano dhe Ruzhdi Metani, i njohur për parashikimet e tij.

  Çani hapi një temë mjaft interesante kur pyeti se çfarë duhet të bëjmë gjatë këtyre ditëve të koronës, shkruan meganews.al.

  Ai pyeti nëse duhet që edhe çiftet të kryejnë marrëdhënie gjatë kësaj kohe.

  Analisti Curri u shpreh:

  “Mbani mend këto data, sepse mbas 9 mujsh do jenë plot maternitetet”

  “Vërtetë mendon kështu”, e pyeti Çani?

  “Po patjetër, pse ç’a kujton ti se do bëjnë njerëzit”, u përgjigj Curri duke shkaktuar të qeshura në studio.

  Ishte pikërisht Çani ai që i tha se duhet t’ia hedhë tezën pasi me shumë gjasa do shtohen divorcet, duke qenë se burri dhe gruaja s’do durojnë dot njëri – tjetrin gjatë këtyre ditëve.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here