Ndahet nga jeta 27 vjecari grimier dhe talent ne fushen e kozmetikes

0
172

Ne nga grimieret me te mire AJ Crimson te shume markave te njohura ne bote ka nderruar jete ne moshen 27 vjecare.

Ai ishte nje djal i talentuar dhe nje themelues i markës së kozmetikës AJ Crimson Beauty dhe klientët e tij përfshinin Fergie, Hilary Duff dhe Regina King.

“AJ Crimson ishte një lider në industrinë e kozmetikës që vendosi një standard bukurie që ishte i ngritur, i bukur dhe i arritshëm për njerëzit e të gjitha ngjyrave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here