Ndahet nga jeta ne moshe te re muzikanti 32 vjecar shqiptar

0
160

Një lajm i trishtë ka ardhur për artin shqiptar. Është ndarë nga jeta në moshë të re muzikanti i njohur shqiptar, Lind Ibrahimi.

Raportohet se i riu ka humbur jeten mbrëmjen e djeshme ne Gjilan, ndërsa nuk bëhen me dije detajet.

Lind Ibrahimi ishte muzikant i njohur, si dhe pjesë e një prej televizioneve të njohura në Kosovë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here