Ndodh mrekullia pasi shembet shtepia nga termeti burri del i gjall nga rrenojat. Video

Mengjesin e sotem Turqia eshet lekundur nga nje termet me magnitud 7.8 balle dhe raportohet per shume humbje jete dhe objekte te shembura.

Por nje objekt eshte shumbur ndodh mrekullia pasi nen rrenoja ka dalur nje burre i gjalle. Nje mrekulli e vertet te shembet nje objekt dhe ti dalesh nga germadhat.

Me poshte shikoni videon se si del personi nga germadha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *