Nena humb pese femijet e vegjel bashke me bashkeshortin

0
946

AUSTRALI- Nje nene ka humbur pese femijet e saj dhe bashkeshortin pasi shtepia e tyre u perfshi nga flaka. Babai u fut ne shtepi per te shpetuar femijet por u dogj dhe vete pasi flaket kishin perfshir shtepine.

Babai i pese femijeve ishte nje hero pasi ai sakrifikoje veten e tij per ti shpetuar femijet. Me pas eshte zbuluar se babai eshte zbuluar ne krahe me femijet.

Nena tha se keto jane ditet me te veshtira te jetes sime pasi humba cdo gje.

Nuk e mendoja qe do ndodhte nje humbje kaq e madhe ne jeten time ku humba 5 femijet dhe bashkeshortin. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here