Nga dita sotme Rama merr vendimin e papritur/ “Ju dua shumë të gjithëve”

0
184

Edi Rama ka marr nje vendim ditet e fundit pasi ai nuk do te komentoj me komentuesit ne rrjetet sociale.

Ai ka thene se: “Kam bërë e do të bëj çmos deri në fund t’ju mbroj nga fatkeqësitë ne natyr, sic kam bërë e do të bëj deri në fund të bëj çmos për ta ngjitur këtë vend aty ku e meriton.

Këtu jam dhe patjetër do të vazhdoj t’i ndjek komentet tuaja, por në heshtje, sepse shqetësimet tuaja janë ushqimi im me energji për të luftuar çdo ditë për ju. Ju dua shumë që të gjithëve”, shkruan Rama.

Po ju si mendoni a duhet te ndal Rama komentet apo ai duhet ti vazhdoj ato?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here