Friday, May 20, 2022


HomeNgjarja e ciftit nga Librazhdi merr kthesen e papritur.Ja detajet e fundit
Array

Ngjarja e ciftit nga Librazhdi merr kthesen e papritur.Ja detajet e funditDitën e djeshme në Librazhd, kjo ngjarje ka tronditur të gjithë vendin.

Detaje të reja janë zbuluar nga hel mimi i çiftit nga Librazhdi.

Burime pranë vendngjarjes bëjnë me dije se dy të rinjtë e sapomartuar nuk janë vetëh elmuar.

Informacionet bëjnë me dije se Olsi dhe Rezarta Hajdari mund të jetë hel muar nga një person, ende i paidentifikuar.

Policia e Shtetit bën me dije se ka shoqëruar në Komisariatin e Librazhdit familjarë të çiftit Hajdari.

Mësohet se ata janë marrë në pyetje për dijeninë e tyre për helmimin dhe shkaqet që detyruan çiftin t’i japë fund jetës.

19-vjeçarja Rezarta u gjet e pajetë në shtëpi, ndërsa Olsi, 27 vjeç, ndodhet në gjendje kritike në spitalin e Librazhdit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments