Ngjarje e Rëndë në Tiranë: Një 44-vjeçar Hedhur nga Pallati 15-katësh

0
81

TIRANE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne Tirane ku mesohet se nje 44 vjecar eshte hedhur nga nje pallat 15 katesh.

44 vjecari ishte ne kushte te renda psikologjike dhe ka marre kete veprim shume te rend/ Ai eshte hedhur nga kati i 10 i pallatit dhe kjo ka qene fatale per te.

Edhe pse ne vendgjarje ka ardhur ambulanca ai nuk ka arritur te jetoj pasi ai ka humbur jeten ne vend.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here