Nusja sulmon vjehrren live ne emision duke e ofenduar

0
1612

Një video e bërë virale në rrjetet sociale tregonte tradhtinë që nusja i bënte të shoqit emigrant dhe familjarët e djalit që kërcënonin dhe dhunonin të renë për aktin e bërë.

Ata u përplasën “live” këtë të hënë në emisionin “Me Zemër të Hapur”.

Ne linje telefonike flet nusja me vjehrren dhe ata akuzojne njera-tjetren.

Nusja i thote te kam lene Zotin. I thote te te vije turp. dhe pse ma bere ate gje.

Ndersa vjehrra i thote pse e fut ate tjetrin ne shtepi.

Nusja i thote qe Zoti eshte i madh.

Kjo histori nuk ndalet dhe historite e saj vazhdojne nje gabim i vazjes 18 vjecare qe shokoi opinionin publik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here