Në lule të rinisë, kush është e reja nga veriu që humbi jetën në aksidentit në Durrës

  Një aksidentnë Shkozet i mori jetën 23-vjeçares Renada Muneka pak ditë më parë. Ajo ishte pasagjere në makinën tip “Volkswagen” që po drejtohej nga një 22-vjeçar teksa në aksin rrugor Plepa-Shkozet humbi kontrollin dhe u përplas me bordurën e trafikndarëses. Mesazhet nga studentët në rrjetet sociale kanë qenë të shumta dhe prekëse, ndërsa nesër në…

  Read More

   Graniti përlotet, tregon si pa babanë me një grua tjetër: Isha me motrën në rrugë, ai u martua prapë!

   Spektakli i sotëm iu dedikua Granitit. Ai më herët kishte rrëfyer për ‘’Vëllanë e Madh’’ gjithë momentet më të rëndësishme të jetës së tij. Granit Cana bëhet biond dhe çmend vajzat Ai tregoi për di vorcin e prindërve, për vështirësitë ekonomike të mëdha dhe për përgjegjësinë e madhe në faktin e të qenit mashkulli i…

   Read More

    Ç’po ndodh në Big Brother? Të gjithë në lot, dalin te dera, Iliri kërkon të lërë shtëpinë, Arbana lexon zarfin e zi

    Të gjithë banorët ishin në një nomiim të përgjithshëm gjatë këtyre ditëve. Kjo erdhi si pasojë e thyerjes së shpeshtë të rregullave të ‘’Vëllait të Madh’’. Pas Palomës, i ndëshkuari tjetër i pubikut për këtë rebelizëm duket se ishte Sabiani. Ai u eleminua gjatë spektaklit duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej…

    Read More

     Tregoi si e ka pasur jetën, Monika Lubonja tregon se në do martohet për herë të dytë: Po si thoni ju jam gati?

     Jo më larg se spektaklin e kaluar Monika rrëfeu për publikun dhe banorët momentet më të rëndësishme të jetës së saj. Ajo tregoi për pra ngosjen e babait, rebel imin e shpeshtë ndaj prindërve, filmin e parë, martesën, ardhjen në jetë të fëmijës edhe di vorcin. Bazuar në këtë panoramë që ajo vetë tregoi, banorëve…

     Read More