Pas 3 femijeve Arbana Osmani bëhet me një banor të ri në shtëpi. Foto

0
187

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ika shtuar edhe një banor në familjen e saj.

Në imazhet e postuara ajo shihet me një lepurush në duar.

Ajo duket në formë kaq të mirë dhe e lumtur për kafshën shtëpiake.

“Me ça i kam hap punë vetes këto ditë”, ka qenë mbishkrimi i saj poshtë imazheve të ëmbla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here