Pas aksidentit humb jeten 16 vjecari shqiptar ne Itali

0
225

Eshte ndare nga jeta ne moshen 16 vjecari Gabriel Alibeaj. I riu eshte aksidentuar ne makine dhe eshte perplasur me koke dhe ka marre plage te renda.

Ai u dergua ne spital qe te kurohet por nuk ja doli dot pasi kishe marre shume plage.

Lajmin për vdekjen e ka dhënë skuadra e futbollit Lunigiana Pontremolese 1919, në të cilën Gabrieli ka luajtur prej kohësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here