Pasi lindi 10 djem, 39-vjeçarja më në fund sjell në jetë një vajzë të vogël (foto)

0
315

Pasi lindi fëmijën e saj të 11-të, një vajzë, nëna e parë në Mbretërinë e Bashkuar që kishte 10 meshkuj dhe tashme ajo ka nje vajze.

Babai kur mësoi se ishte në pritje të një vajze, nuk mund ta besonte pas lindjes se dhjete djemve.

Nena u shpreh se:“E kisha parashikuar se do të kishim një djalë tjetër. Por kur kuptova se ishte një vajzë u mrekullova shume.

Nëna 39-vjeçare, e cila banon në malësitë skoceze me burrin e saj 44-vjeçar, shofer treni, David, tha se jame shume e lumtur.

Tashme te dhjetë vëllezërit, nga mosha 2 deri në 17 vjeç, do të kujdesen për Cameron motren e tyre.

Ndaj ajo tha se nuk duhet te heqim dore nga endrrat tona. Kisha shume vite qe enderroja te kisha nje vajze dhe sot jame shume e lumtur qe kjo enderr u plotesua pas dhjete djemve. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here