Friday, May 20, 2022


HomePo ktheheshin natën, këto janë dy 17-vjeçaret që festuan ditëlindjen për herë...
Array

Po ktheheshin natën, këto janë dy 17-vjeçaret që festuan ditëlindjen për herë të funditMësohet identiteti i dy vajzave 17 vjecare që u ndanë nga jeta mengjesin e ditës se sotme ne Bërzhitë të Tiranës.

Denada Tarja dhe Suada Serani ishin duke u kthyer nga festa e nje ditelindjes së shokut të tyre 14 vjecar i cili ndodhej ne makinë bashke me dy djem te tjere, nje 14 dhe tjetri 18 vjecar

Mësohet se drejtuesi mjetit 18 vjecar Francesk Shaba ishte pa patentë.

Shkaku i daljes nga kontrolli i makinës dyshohet te kete qene lageshtia e rruges

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments