Poni poston foto per here te pare me djalin. Sa i mire qe eshte. Foto

0
311

Poni publikon një foto me djalin e saj dhe nuk do ta besoni saKëngëtarja e njohur, Poni, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi tepër të ëmbël, në të cilën shfaqet së bashku me djalin e saj.

Pavarësisht është përpjekur ta mbajë familjen e saj sa më larg rrjeteve sociale, ditën e sotme artistja ka vendosur të zbulojë imazhin e djalit të saj, Frenki.

Fotografinë e publikuar, Poni e ka shoqëruar me ikonën e zemrës dhe nënë e bir, duken më të bukur se kurrë.

Poni dhe Franki janë veshur të dy më ngjyrë të zezë, ndërkohë që gjenden në një restorant në buzë të detit.

Duket se Poni po shijon disa ditë të qeta me familjen e saj, pas një vere të ngarkuar me koncerte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here