Pushuesi cuditet sa kushton nje pica Margarita ne Velipojë

0
775

Si gjithmon faturat nga pushimet ne plazh jane gjithmone te komentueshme dhe te shtrenjta per vendin ku jetojme.

Nje pushues ka derguar nje fatur ne redaksin e JOQ dhe eshte shprehur se nuk eshte i kenaqur qe nje peshk Koce te kushtoje 25 mij lek dhe nje pica Margarita te kushtoje 10 mije lek. Jane cmime shume te larta per pushuesin shqiptar.

Po ju si mendoni per nje fature e till?

Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here