Rikthehen reshjet e shiut dhe jo vetem.. Ja si do te ndryshoje moti sipas sinoptikanes

0
122

Pritet nje mote me vranesira ne vendin tone duke filluar nga e shtuna moti do te jete me re dhe ulje temeperaturash. Priten reshje te pakta shiu.

Ndersa ne diten e diele pritet te ulen temperaturat dhe reshje shiu.

I gjithe terrirori shqiptar pritet te jete me reshje te lehat dhe me ere dhe vranesiara.

Nga jugu ne veri priten reshje shiu dhe me pas dita e hene do te sjelle dhe reshje debore ne vendet malore.

Gjithashtu dhe dita e marte do te jete me reshje shiu nga dita e merkure pritet te ndryshoj moti dhe te rriten temperaturat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here