Shkoi ne Turqi me zmadhuar vithet. 31 vjecarja humb jeten ne operacion

0
307

Një grua ka humbur jeten pasi shkoje ne Turqi qe te bente nje operacion plastik dhe te ngrinte te pasmet. Operacione te tilla jane ne mode kohet e fundit por kane nje shkalle te larte te vdekshmerise apo pasojave.

31 vjeçarja vdiq gjatë procedurës në spitalin Medicana Kadikoy në Stamboll. Gjendja e saj u perkeqesua dhe ajo humbi jeten.

Statistikat thone se nderhyrja e te pasmeve duke i zmadhuar mund tju shkaktoj humbje jete.

Nje grup ekspertesh po hetojne vdekjen e 31 vjecares. Nje operacion i till ka nje shkall te larte vdekshmerie ndaj te gjithe duhet te keni kujdes nga nje operacion i till. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here