Shkoj ne Turqi per te zvogeluar stomakun humb jeten 39 vjecarja

0
266

BRITANI-Nena e tre femijeve shkon ne Turqi per te bere operacion stomakun pasi cmimi ishte vetem 2000 paund.

Ajo mezi po priste te shkonte qe te ndryshonte trupin e saj me kete operacion pasi mendohet se ajo do te humbte 10 deri ne 20 kg te peshes se saj.

Por pasi ajo shkon ne Turqi ka humbur jeten ne spital pasi ka pesuar arrest kardiak. Nuk dihen shkaqet se si ka ndodhur ngjarja transmeton shiko.news

Burri i saj tregon se ne familje ka rene zia pasi ajo ishte shtylla e shtepis dhe drite per te gjithe.

Burri shprehet se ajo ishte nje grua shume e mire e sjellshme dhe te gjithe e donin shume.

Femijet jane te shokuar nga humbja e mamase se tyre pasi ajo per 40 vjetorin e saj do te bente kete ndryshim te madh te jetes se saj. Por fatkeqesisht humbi jeten ne Turqi transmeton shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here