Spartak Ngjela nuk i ndahet Bora Zemanit i ben komentin epik diten e sotme

0
114

Avokati i njohur, Spartak Ngjela vijon me komentet ndaj moderatores Bora Zemani.

Një koment i tij për moderatoren Bora Zemani ku ai shprehu simpatinë, pak kohë më parë bëri xhiron e rrjetit.

Ngjela ka komentuar deklaratën e tij për moderatoren.

“Po të ishte ndjerë keq Bora Zemani, do më vinte dhe mua në vështirësi, por ajo tha ishte shumë koment i bukur. Ishte një kompliment normal dhe nuk ishte gënjeshtër, ajo ka pushtuar gjithë mediat me nivelin e saj aktorial, me bukurinë dhe elegancën e saj.

Moderatorja: Pse thoni nivelin aktorial?

Spartak Ngjela: E ka të mirë dhe nivelin aktorial, aktore është.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here