U fut ne Big Brother Vip dhe puthi Donaldin, Bora Zemanit i ndodh e papritura pas daljes

  0
  253

  Mbrëmjen e djeshme moderatorja Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP.

  Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e reality show-t për të qenë pranë Semit.

  Megjithatë, nuk ishte vetëm surpriza për Semin, pasi Bora takoi gjithashtu edhe Donaldin.

  Të dy dhuruan emocione para audiencës, teksa i dhanë edhe një puthje njëri – tjetrit.

  Por, prania e Borës në Big Brother, ç`mendi rrjetet sociale.

  Në vetëm një orë, Bora Zemanit iu rrit Instagrami me +15 mijë ndjekës.

  Padyshim që emocionet që dhuruan sot Bora dhe Donaldi dhe sinqeriteti i moderatores para publikut, bëri që ajo të kishte një audiencë mjaft të madhe në Instagramin e saj, ku nuk kanë munguar as fotot dhe videot.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here