U kap me te dashurin ja ku ka perfunduar vajza diten e sotme

0
4409

Që nga dita e djeshme, por edhe sot në portale qarkullon një video ku një vajzë nga Librazhdi, kapet nga vjehrri dhe vjehrra me dashnorin e saj në krevatin e të fejuarit të saj i cili është emigrant.

Gazetarja:

Gjendja e vajzës është goxha e rënd. Në atë çfarë kam arritur të zbulojë nga informacionet paraprake të dhënë nga familjarët e saj dhe psikologët që po e trajtojnë se gjendja psikologjike e vajzës është shumë e rënduar dhe pjesa më e madhe e tyre dyshojnë se ka një mundësi shumë të madhe që të kryej ndonje gje te rend nëse nuk do të marrë një ndihmë të menjëhershme. Pas video që është bërë virale, familjarët e djalit kanë njoftuar familjarët e vajzës të cilët kanë shkuar në shtëpi dhe ka qenë babai i saj i cili ka rrah. Për shkak të kësaj vajza është detyruar t’i drejtohet spitalit të Librazhdit për mjekim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here