Ylli Pango behet baba ne moshen 68 vjecare. Shikoni se si e quan djalin

0
635

Pedagogu Ylli Pango eshte bere baba ne moshen 68 vjecare. Ai ka treguar ne emisionin Zgjohu me MCN” ndjenjën e prindërimit që e kishte riprovuar pas 30 vitesh

Ai u shpreh se:“Djali im i madh, është 34 dhe ka dy fëmijë. Ka një djalë që është më i madh se djali im, dmth që e ka xhaxha djalin tim. Pra ai është 4 vjeç, e ka emrin Ares, ndërsa djali im i vogël quhet Daniel. Kam dhe një mbesë 2 vjeçe.”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here