17 vjecari kerkon ti jap fund jeten ne Elbasan duke pire fotoksine

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Elbasan ku mesohet se nje 17 vjecar eshte vete helmuar duke pire fotoksine.

Ai eshte derguar me urgjence ne spital dhe eshte nen kujdesin e mjekeve.

Ngjarja ka ndodhur naten e 17 janarit ku i riu ka marre kete vendim drastik per jeten e tij.

Policia ka shkuar ne vendngjajre dhe materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme. shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *