18 vjecarja bie nga pallati dhe humb jeten

Nje vazje 18 vjecare ka humbur jeten mbremjen e sotme ne Prishtine.

18 vjecarja ka rene nga lartesia e nje pallati ne oren 20:30 dhe si pasoje e plageve te marra ka humbur jeten.

Edhe pse eshte derguar me urgjence ne spital ajo nuk ka mundur ti mbijetoje plageve.

Policia ka shkuar ne vendngjarje qe te zbardh shkaqet e ngjarjes trasnmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *