19 vjecari humb jeten nga i njejti tumor qe i mori jeten nenes dhe gjyshit

Ishte vetëm 17 vjeç kur u diagnostikua me një tumor në tru që i mori jetën nënës dhe gjyshit të tij.

19 vjecari nuk ja doli dot pasi beteja me tumorin ishte shume e rende, e njejta semundje i mori jeten nënës dhe gjyshit të tij.

I riu e mori semundjen me buzeqeshje dhe filloi qe te perballej me te por semundja ishte e forte sa humbi aftësinë për të ecur dhe kishte dhimbje te forta.

Edhe pse ai ishte ne ditet me te veshtira ai perseri qeshte dhe ishte i buzeqeshur edhe pse ai ishte nje sportist nuk ja doli dot.

Nena e tij shprehet se duhet ti paraprijme semundjeve dhe te bejm me shpesh vizita tek doktori qe semundjen ta kapim ne kohen e duhur transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *