24 vjecari vjedh xhiron e lokalit ne Golem por e peson keq

Nje 24 vjecar ishte punesuar ne lokal ne Golem pasi tani eshte sezoni veror dhe dhe lokalet kane nevoj per punetor.

Por ai eshte cmendur pasi ka punuar ka marr dhe xhiron e lokalit ku ishte punesuar.

Policia e ka arrstuar dhe materialet i kalojne prokurorise.

Jetojme ne kohet ku ti e merr ne pune dhe ai te vjedh. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *