29 vjecari i jep fund jetes ne nje pallat qe po ndertohej

KOSOVE. Nje ngjarje e rende mesohet te kete ndodhur ne Ferizaj te Kosoves ku mesohet se nje 29 vjecar i ka dhene fund jetes.

I riu ka kryer vetvrasje dhe eshte gjetur me pas pa shenja jete.

Edhe pse mjeket kane ardhur per ti dhene ndihme 29 vjecari eshte gjetur pa shenja jete.

29-vjeçari u gjet në një objekt banesor i cili ishte duke u ndërtuar dhe policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet pse i riu i dha fund jetes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *