69 vjecari vret te vellain dhe kunaten mbremjen e sotme

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Maqedonin e Veriut ku mesohet se 69 vjecari ka vrare me arme kunaten dhe te vellain pas nje grindjeje.

69 vjecari ka vrare te vellain 71 vjec dhe gruan e tij 62 vjec.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka arrestuar autorin ne gjendje shume te rend emocionale.

Ambulanca ka arritur ne vendgjarje dhe mjeket kane konstatuar ciftin e moshuar pa shenja jete. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *