71-vjeçarja konkuron ne miss Amerika duke cuditur te gjithe me trupin e saj

Marissa Teijo është 71 vjeç.

Ajo është nga El Paso dhe është konkurrentja më e vjetër që ka konkurruar ndonjëherë për titullin e Miss Texas Usa.

Teijo u rrit në një fermë. Ajo zhvilloi një pasion për fitnesin në moshë të re dhe mori pjesë në disa gara fitnesi gjatë viteve. Ajo eshte kujdesur per trupin e saj gjate gjithe jetes se saj.

71-vjeçarja po përballet me gati 100 konkurrente për një shans për t’u bërë Miss Texas-i i ardhshëm në SHBA.

Konkursi dyditor është planifikuar të zgjasë deri të shtunën.shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *