82 vjecari i jep fund jetes pas nje historie dashurie ne internet dhe e peson shume keq

Nje 82 vjecar i ka dhene fund jetes pasi humbi te gjithe pasurine e tij nga nje mashtrues online. Mashtruesi sillej si femer dhe krijoi nje romance dashurie me 82 vjecarin.

Pas shume muajsh bisedash mashtruesi e bindi qe ti investonte parate qe kishte ne nje skeme false. Edhe pse ata nuk ishin takuar kurre 82 vjecari ra viktime e kesaj skeme mashtrimi.

82 vjecari humbi te gjitha kursimet dhe me pas i dha fund jetes.

Familjaret e tij e kane bere historine publike qe te shpetojme sa me shume njerez pasi investimet ne rrjetet sociale, qe gjoja do te beheni te pasur ne pak kohe jane mashtrime. Apo mesazhe te tilla qe duhet te me jepni 2000 euro dhe me pas tju jap 100 mije euro jane forma mashtrimi.

Ndaj nuk duhet te bini preh e mashtrurseve pasi ata jane me mijra dhe cdo dite postojne oferta sikur do beheni fitues parash. Kurre mos jepni para online dhe shperndajeni shkrimin qe te ruani njerezit nga ky lloj mashtrimi qe eshte perhapu ne mas ne rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *